BİOSSMART BİOREZONANS TERAPİ SİSTEMLERİ
 • Sigara Bırakma Terapisi

  BİO’SSMART BİOREZONANS İLE SİGARA BIRAKMA TERAPİSİ


  BİOFREKANS Terapi sigara terapisi, fiziksel bağımlılığın oluşturduğu sigara isteğini ortadan kaldırır. Ancak etki bazen sigaranın tadının hatırlanmamasına ve isteğin tam olarak silinmesine ve bir yandan da sigara içme fikrinin tam olarak anlamsızlaşmasına kadar varabilir.

  Etki genel olarak sigaraya karşı bir “olsa da olur, olmasa da olur” halidir. Bazı kişilerde tedavi sigara dumanına karşı bir tiksinti ve rahatsız olma hali başlatır, kimisinde ise çevrede içilen sigara dumanı rahatsız etmez.

  BİOFREKANS TERAPİ İle  Değişen Etkiler…

  BİOFREKANS Terapi ile ilgili kişiler birbirinden çok farklı yorumlar yapmaktadır:

  • Çoğu insan sigara bırakma sürecinde hiç zorlanmaz, sadece gün içinde bazı hallerde bir iki saniye ya da dakika süren istek hali yaşadıklarından bahseder. Sigaranın devamlı akılda olması hali yaşanmaz.

  • Çoğunluk “sinirlilik beklerken aksine bir rahatlık halinin olduğunu” söyler.

  • Hemen hemen herkes “dönüp baktığımda aslında çok kolay olduğunu” söyler.

  • Kimisi “sigaranın aklından çıktığından, bazen bir şey yapmayı unutmuş olma hissine kapıldığından ve birden şaşkınlıkla sigarayı bırakmış olduğunu hatırladığından” bahseder.

  • Kimisinde vücudun tepkisi “ilk birkaç hafta dumanlı ortamlara girememeye” kadar varırken, kimisi de “yanında içilen sigaranın farkında olmadığından, rahatsız da olmadığından ve istek de duymadığından” bahseder.

  • Çoğunluk “önceki bırakmalarından hatırladıkları iştah açılmasının olmadığını” söyler.

  • Kimisi ilk günlerde “küvetteki suyun renk değiştirmesine ” , “vücutta kül kokusuna” , “idrarda garip bir kokuya” “iç çamaşırlarındaki kokuya” yol açan ve nadiren ishal durumuna kadar varabilen bir toksin atılımından bahseder. (% 15 civarında kısa süreli ve hafif bir ishal yaşanmaktadır)

  • Çoğunluk sigara içmeye kalktığında kötü bir his ile söndürmek gereğini hisseder. Dumanın tadı anlamsızdır, beklenen rahatlamayı vermez. Sigara içmek garip ve anlamsız bir hal almıştır. İçilmeye çalışılan sigara keyifsizlik, bitkinlik, bulantı ve bazen kusma hissi yaratır. Kişiler bunun bazen pil yalamak ya da mum yemek gibi olduğundan bahsederler.

  • Kişi BİOFREKANS-Terapiden ye rağmen sigarayı bırakamamış olabilir. Ancak içilen sigara eskisi gibi zevk vermemektedir. Gün içinde tüketilen sigara sayısı zorlama olmadan azalmıştır. Bu etki kişi sigara içmeye çalıştıkça azalır ve bazen birkaç gün bazen birkaç ay içinde ortadan kalkar.

  Aynı kiloda kalmak mümkün…

  Kilo almamanızı sağlayacak ve iştah açılmasını engelleyecek şey BİOFREKANS-Terapinin kendisidir. Seans sonrasında nikotin isteği azalacağı için sınırsız yeme durumu olmaz. BİOFREKANS sonrasında olabilecek fazla yeme talebi sadece kişinin tatmin talebi ile ilgilidir.

  BİOFREKANS-Terapi ile sigara bırakma seansına giren herkese önerdiğimiz bir bitkisel ilaç boşluk ve tatminsizlik hissini yaşamanızı ve buna bağlı fazla yemeyi belirgin şekilde azaltacaktır.

  Sinirlilik yerine sakinlik hali…

  BİOFREKANS-Terapi uygulaması sırasında başlayacak ve daha sonra da e devam edecek “rahatlık ve sakinlik hali” bekliyoruz. Sakinlik hali “genellikle” yaşanılan durumdur ve vücudun tedaviyi kabul ettiğini / sistemin daha rahat çalışmakta olduğunu düşündürür. Sinirlilikle değil ama “kendini mutsuz hissetme” durumuyla daha çok karşılaşabiliyoruz. Her BİOFREKANS tedavisi alan kişiye önerdiğimiz bir bitkisel ilaç sigara bırakmaya bağlı endorfin hormonu azalması yani mutsuzluk halini ortadan kaldırmaktadır.

  Ağır tiryakilerde daha etkili…

  BİOFREKANS-Terapinin etkinliğin derecesi kişinin enerji meridyenlerinin çalışma şekli ile ilgilidir. Kimde nasıl bir etkinin oluşacağını önceden tahmin etmek mümkün değildir. Yine de madde bağımlılığı kişinin psikolojik durumundan bağımsızlaştıkça, başka bir deyişle fiziksel bağımlılık arttıkça kişinin hissedeceği farklılaşma da göreceli olarak artar. Fiziksel bağımlılığın yüksek olduğu ağır bağımlılıklarda daha net bir etki oluşur.

  Sigara  Bağımlılığı ÖNLENEBİLİR BİR BAĞIMLILKTIR.

  Sigaradan kurtulmayı istemek…

  Nikotin denilen uyuşturucu maddeye karşı kişi üzerinde BİOFREKANS ile nasıl bir değişim yaratırsak yaratalım kişinin bağımlılığına son verip vermemesi her zaman kendi seçimidir

  Daha açık bir ifadeyle  sigarayı bırakma düşüncesi, isteği olmayan birinin böyle bir düşüncesi olmadığı için sigarayı bırakmasını sağlamak mümkün değildir. Bunu sigarayı bırakmak istemeyen birine zorla sigarayı bıraktırmaya benzetebiliriz.

  Kişinin kendi kararı sigarayı bırakmak olduğunda Biofrekans terapinin etkisi bariz bir şekilde kişiye sigaraya karşı koyabilme gücü vermekte sigarayı  istememe ve yoksunluk belirtilerine maruz kalmama şeklinde etkisini göstermektedir.

  Sigara tedavisinde kişinin sigarayı bırakması için sigarayı “kurtulmak gereken bir uyuşturucu zehir ” olarak görmesi bırakılması için yeterli bir nedendir sonrası için  Biofrekans Terapi çok güçlü karşı konulabilir bir destek olacaktır.Unutulmamalıdır ki sigara bağımlılığı önlenebilir bir bağımlılıktır alacağınız güçlü bir destekle başarılı bir şekilde sigarayı bırakabilirsiniz bu noktada Biofrekans Biorezonas tedavisi ile 3 aylık etkin bir izlem destek ve müdahale süreciyle sigarayı  bırakmanızı sağlıyoruz.

  Sigarayı Bıraktıktan Sonraki Bünyedeki  Değişimler

  1) 20 dk. sonra, tansiyon normale döner.

  2) 1 gün sonra, kalp krizi riski azalmaya başlar.

  3) 2 gün sonra, nikotin vücuttan atılmaya başlar.

  4) 2 hafta sonra , spor yapmak kolaylaşır.

  5) 1 ay sonra, ciğer kapasitesi %30 artar.

  6) 1 yıl sonra, kalp krizi riski %50 azalır.

  7) 3 yıl sonra,kalp krizi riski hiç sigara içmemiş insanlarla aynı olur.

  NİKOTİNE FİDYE ÖDEYEN BEDENİNİZİ  BİOFREKANS TERAPİ İLE ÖZGÜRLEŞTİRİN SAĞLIĞINIZI KAZANIN.

  40.000 KİŞİNİN SİGARAYI BIRAKTIĞI ETKİN

  BİOFREKANS TERAPİ BİREZONANS YÖNTEMİYLE

  SİZ DE SİGARAYI BIRAKIN…

   

   

  SIKÇA SORULAN SORULAR

   

   

  SİGARADAN KOLAYCA NASIL KURTULURUM?

  Akıllı Biorezonans Terapi Cihazı ile zorlanmadan, tek seansta…

  BİOREZONANS TERAPİ NEDİR?

  Sigara tiryakiliğinden kurtulmak için yapılacak en büyük adım,sigara bağımlılığını bir dert olarak görmek ve bundan kurtulmayı istemektir. KARAR VERMEK…Biorezonans Terapi size rağmen sigara rakracakr. Uygulamanın verdiği desteği vedeğişimi kullanıp devam ettirmek kişinin kendi seçimidir. Yani sonsuza dek kurtulmak için,ARTIK SİGARA İÇMEK İSTEMİYORUM” diyebilmek ve samimiyet önemlidir.

  BU YÖNTEMİN YAN ETKİSİ VAR MIDIR?

  Hiçbir yan etkisi yoktur. Kesinlikle hiçbir ağrı, sızı hissedilmez, kan alınmaz, vücuda herhangi birmadde verilmez.

  GERÇEKTEN TEK SEANS YETERLİ MİDİR?

  Evet, tek seans uygulaması genellikle yeterlidir. Çok nadir olmakla birlikte ikinci ve üçüncüdestek seansları ücretsiz uygulanabilir. Ancak, vücudun terapi sonrası yeni duruma adaptasyonu için birkaç gün geçmesi gerekir.

  SEANS ÖNCESİ NE YAPILMALI?

  Seansa gelmeden önce sigara azaltma ve günlük sigara rakma denemeleri yapmayın. Normalsigara ketiminize devam edin. Size verilecek Özel Diyeti mutlaka uygulayın.

  BU YÖNTEMLE SİGARAYI BIRAKTIKTAN SONRA LO ALIR MIYIM?

  Kilo alımı ya da iştah değişimi kesinlikle yaşamazsınız.

  SİNİRLİLİK HALİ YAR MIYIM?

  Terapi sonrası sinir, asabiyet, gerginlik hali kesinlikle görülmez. Dikkat dağınıklığı ve odaklanma problemi gözlemlenmemiştir.

  KOTİN İHTİYACI SSEDER MİYİM?

  Terapi sonrası kesinlikle nikotin ihtiyacınız kalmayacakr.

  TERAPİ SONRASI YAŞANACAK DURUMLAR

  Terapi sonrası kişiler sigara içme isteği duymazlar. Herhangi bir durumda içtiklerinde kusmayavaran bulantı, boğazda yanma ve keyifsizlik hali yayabilirler. Buna rağmen içmeye ısrar edenkişilerde tiksinti ortadan kalka

 • Alerjen Testi ve Terapisi

  ALERJEN TESTİ VE TERAPİSİ

   

  AKILLI BİOREZONANS TERAPİ TEKNOLOJİLERİ

  İLE

  ALERJENLERDEN KURTULUN

   

  Alerji, vücudumuzun bağışıklık sisteminin aslında zararlı olmayan maddeleri zararlı gibi kabul edip, verdiği aşırı reaksiyondur. Alerjenle ilk karşılaşıldığında, bağışıklık sistemimiz bu bilgiyi hafızasına kaydeder. Eğer tekrar bu etken ile karşılaşılırsa, oluşan antikorlarla vücudumuz tepki verir. Bu olay her karşılaşmada aynı şekilde veya artarak devam eder. Alerjik reaksiyonların tipleri vardır. Vücutta farklı yerlerde, organlarda ve farklı şiddetlerde kendini gösterebilir. Bu reaksiyonlar uzun süre devam ederse, vücutta doku hasarları meydana gelebilir.

  Akıllı Biorezonans cihazı ile geleneksel yöntemlerle saptanamayan gizli alerjenler ortaya çıkmaktadır.Gıdalar, polenler, gün içinde karşılaşabileceğiniz tozlar, kimyasal maddeler, bitkiler, hayvanlar ve hayvan tüyleri gibi alerjiye sebebiyet verebilecek 6400 maddeye karşı bir test uygulanmaktadır.Alerjen testi sırasında yapılan tarama 22 dakika sürer. Sonuçlar ise otomatik olarak cihaz tarafından saptanır. Akıllı Biorezonans cihazı ile temel olarak bu alerjen maddelerin vücuttaki patolojik frekansını sıfırlamayı ve vücuda güçlendirilmiş normal fiziksel frekanslar vermeyi hedefler. Uygulamadan sonra organizma alerjen maddeleri normal kodunda algıladığı için hastalık tablosu oluşmaz.

   

  AKILLI BİOREZONANS CİHAZI İLE 6400 MADDEYE

  KARŞI OLAN HASSASİYETİNİZİ ÖLÇÜN


  => Gıdalar

  => Polenler

  => Bitkiler

  => Kimyasal maddeler

  => Hayvanlar ve hayvan tüyleri

  => Günlük karşılaşabileceğiniz tozlar

   

   

 • Alkol ile Mücadele

  ALKOL İLE MÜCADELEDE BİO’SSMART TERAPİ

 • Madde Bağımlılığı Terapileri

  MADDE BAĞIMLILIĞI VE UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE BİO'SSMART TERAPİ

 • Antiparazital Terapi

  ANTİPARAZİTAL TERAPİ

 • Vücut Analizi

  VÜCUT ANALİZİ

 • İlaç Etkileşim Testi

  İLAÇ ETKİLEŞİM TESTİ